Edukujemy w ramach Roku Edukacji Ekonomicznej

 
 

12 lutego 2024

 
 
portfel

Kampania DOKUMENTY ZASTRZEŻONE, jako projekt promujący bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych oraz konieczność zastrzegania dokumentów, dołączyła do inicjatyw w ramach Roku Edukacji Ekonomicznej, którego organizatorem jest Warszawski Instytut Bankowości.

Rok Edukacji Ekonomicznej to wspólna inicjatywa pięciu największych organizacji edukacyjnych w Polsce, zajmujących się szeroko rozumianą edukacją pozaformalną w dziedzinie wiedzy ekonomicznej i finansowej.

Działania realizowane od 2008 roku w ramach Kampanii DZ mają na celu dotarcie do jak największej liczby osób. Celem Kampanii Informacyjnej Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE jest poszerzenie wiedzy na temat konieczności zastrzegania utraconych dokumentów tożsamości w bankach przez każdą osobę, której taka sytuacja spotkała. Niezależnie od tego, czy utrata dokumentów była wynikiem zgubienia czy kradzieży, zastrzeżenie ich powinno być priorytetem dla wszystkich – zarówno dla klientów banków, jak i tych, którzy dotychczas nie mieli z nimi kontaktu.

Kampania skupia się na promowaniu Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE w kontekście korzyści i zapewnienia bezpieczeństwa dla osób, które utraciły swoje dokumenty tożsamości. Informujemy o możliwości uniknięcia negatywnych konsekwencji, które mogą wyniknąć z utraty dokumentów.

Więcej informacji o inicjatywie: https://ree2024.pl

 

www.dokumentyzastrzezone.pl © ZBP. Wszystkie prawa zastrzeżone.