Kraków i Ruda Śląska włączają się do Kampanii Systemu DZ

 
 

17 maja 2009

 
 

Na stronach portalu www.nasza-klasa.pl ruszyła kolejna odsłona Kampanii Informacyjnej Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE. Od 7 do 12 lipca portal zrealizuje intensywną kampanię benerową.

Idea Kampanii spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród władz wielu miast i gmin w Polsce.

„W odpowiedzi na Pana pismo uprzejmie informuję, że Urząd Miasta Krakowa włączy się do zainicjowanej przez Państwa kampanii informacyjnej poprzez umieszczenie materiałów związanych z ogólnopolskim systemem DOKUMENTY ZASTRZEŻONE we wszystkich budynkach naszej instytucji. Na stronach Miejskiej Prezentacji Internetowej „Magiczny Kraków” zamieszczona zostanie informacja o możliwościach i potrzebie zastrzegania utraconych dokumentów oraz link do serwisu http://www.dokumentyzastrzezone.pl. Ponadto, zostanie przygotowany artykuł do dwutygodnika miejskiego KRAKÓW.PL oraz informacja prasowa dla przedstawicieli krakowskich mediów.”

z up. Prezydenta Miasta Dyrektor Magistratu

Władze Urzędu Miasta w Rudzie Śląskiej rozpowszechniły informację dotyczące możliwości zastrzegania dokumentów wśród Pracowników jak również poprzez zamieszczenie materiałów informacyjnych w Wydziale Spraw Obywatelskich oraz Biurze Obsługi Mieszkańców. Biuro Prasowe przekazało informacje do lokalnych mediów oraz przygotowało materiał na stronę internetową miasta.

Oprócz władz Krakowa i Rudy Śląskiej akcję poparły: