Malformed header from CGI script: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile libpng warning: iCCP: cHRM chunk does not match sRGB Set-Cookie: d5bd08ba73e48fa751d9803b73628687=61036df22c86c9b9bdab2b91ef7e32dd; path=/; HttpOnly P3P: CP="NOI ADM DEV PSAi COM NAV OUR OTRo STP IND DEM" Content-Type: text/html; charset=utf-8 Cache-Control: no-cache Pragma: no-cache Uczelnie - Zastrzeganie dokumentów tożsamości :: System Dokumenty Zastrzeżone
Menu

Uczelnie

UczelnieDo Kampanii informacyjnej Systemu DZ przyłączają się kolejne uczelnie w całym kraju. Na terenie szkół pojawiły się plakaty informacyjne, naklejki oraz ulotki. Na stronach internetowych uczelni studenci mogą zapoznać się z zasadą funkcjonowania Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE.

Studenci należą do grup najbardziej narażonych na utratę dokumentów tożsamości. Bardzo ważne jest więc, aby wiedzieli jak reagować w takich sytuacjach, żeby uniknąć szeregu przykrych konsekwencji.

Ze względu na bardzo ważny społecznie aspekt funkcjonowania Systemu DZ zapraszamy do współpracy uczelnie na terenie całego kraju. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o włączenie się do tej niezwykle pożytecznej społecznie inicjatywy.

Współpraca opiera się na umieszczeniu na terenie uczelni, materiałów informujących, o tym dlaczego, jak i gdzie poszkodowani studenci mogą zastrzec utracone dokumenty tożsamości (drukowane materiały mogą zostać do Państwa przesłane ze Związku Banków Polskich; prosimy tylko o kontakt: nr telefonu i e-mail znajdą Państwo na końcu tego komunikatu).

Bardzo cennym źródłem wiedzy dla studentów byłoby także umieszczenie stosownej informacji na stronach internetowych szkół, włącznie z banerami i linkiem do strony internetowej Kampanii Systemu DZ www.DokumentyZastrzezone.pl bądź w uczelnianych wydawnictwach.
   

Banery internetowe są do pobrania w dziale:

    "GRAFIKA DZ/Banery www"

Związek Banków Polskich opracował odpowiednie materiały informacyjne, które może otrzymać każda uczelnia.

Aby otrzymać w/w materiały informacyjne (plakaty, naklejki) prosimy o kontakt z:

    Emilia Ożarowska: tel. (22) 48 68 428;e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.