Menu

Próbował wyłudzić kredyt

Policjanci z Sekcji do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lodzi w siedzibie banku przy ul.Piłsudskiego realizując materiały własne zatrzymali na gorącym uczynku 58-letniego mieszkańca Łodzi, który usiłował wyłudzić kredyt w kwocie 17.400zł.

Czytaj więcej...

Wyłudzali kredyty i usługi telekomunikacyjne

Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komisariatu II Policji w Koszalinie zatrzymali mężczyznę i kobietę. Para wspólnie wyłudzała kredyty i usługi telekomunikacyjne posługując się skradzionym dowodem osobistym i podrobioną pieczątką.

Czytaj więcej...

Chciał ukraść "na cudze konto"

Patrolowcy z Woli zatrzymali sprawcę kradzieży sklepowej. Mężczyzna próbował wynieść słoik z patisonami, a podczas wypełniania protokołu pokazał pracownikowi ochrony nie swoje dokumenty. Gdy złodziej zorientował się, że na miejsce została wezwana policyjna załoga zjadł sporządzony dokument. Dzisiaj mężczyzną zajmą się wolscy śledczy. Policjanci ustalą jego tożsamość oraz sprawdzą, w jaki sposób wszedł w posiadanie cudzych dokumentów.

Czytaj więcej...

Poszukiwany wpadł w ręce policjantów KGP

Poszukiwacze z Komendy Głównej Policji wspólnie z funkcjonariuszami z Warszawy zatrzymali 30-letniego Rafała D. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie trzech listów gończych za nielegalne posiadanie broni palnej i fałszerstwa. Teraz Rafałem D. zajmie się wymiar sprawiedliwości.

Czytaj więcej...